sme WaterWipes

Svojím jedinečným čistým zložením sú vhodné aj pri plienkových dermatitídach bábätiek a pri kožných alergiách. Až 97% pôrodných asistentiek ich odporúča ako skvelú alternatívu namiesto vody a vaty na čistenie detskej pokožky.

Vlhčené utierky WaterWipes sú zložené z 99,9% čistenej filtrovanej a zmäkčenej írskej vody a kvapky ovocného extraktu z Citrus Grandis (pomelo).

WaterWipes sú jedinými vlhčenými utierkami schválenými Alianciou pre zdravie pokožky, Allergy UK a Francúzskou asociáciou pre prevenciu alergií a získali pečať o prijatie Národnej asociácie ekzémov Ameriky.

Ingrediencie:

Výťažok z vody (Aqua) 99,9% a extraktu z Citrus Grandis (pomelo) *

* Obsahuje stopu benzalkóniumchloridu.

Návod na použitie

Odporúčame, aby ste svoje balenie WaterWipes, uchovávali hore dnom až do otvorenia. Spotrebujte do 4 týždňov od otvorenia a po každom použití balenie starostlivo uzatvorte.

výhody WaterWipes

Najčistejšie detské obrúsky na svete

Vhodné pre citlivú pokožku novorodenca aj predčasne narodeného novorodenca

Rôzne svetové ocenenia

99,9% vody a kvapka ovocneho extraktu

Vhodné ako alternatíva vaty a vody

náš enviromentálny záväzok

WaterWipes zlikvidujte zodpovedne.

Sme zodpovední k životnému prostrediu, plne chápeme našu zodpovednosť za ochranu planéty, ktorú necháme ďalším generáciám.

Preto sme sa zaviazali, že v roku 2020 vyvinieme 100% rozložiteľné WaterWipes, pričom zachováme najvyššiu čistotu tohto produktu.

Preto upozorňujeme zákazníkov na správne likvidovanie použitých WaterWipes, ktoré patria do odpadu.

Obrúsky sa nikdy nesmú splachovať. Patria do odpadkového koša! Správnou likvidáciou odpadu pomáhame nášmu životnému prostrediu.

veľkosti pre všetky príležitosti.

60 obrúskov

4 x 60 obrúskov (spolu 240)

10 obrúskov

12×60 obrúskov (spolu 720)